Instalent

HR Admin (4040)

Full-Time in Budapest, HU

Az a típusú ember vagy, aki imád mindent rendszerezni? Lételemed, hogy minden dokumentáció naprakész és nyomon követhető legyen körülötted? Akkor mindenképpen olvass tovább!

Partnerünk egy magyar tulajdonú IT szolgáltató cég, aki teljes körű web fejlesztéssel foglalkozik. Összetartó, családias csapatukba jelenleg olyan munkatársat keresünk, aki első körben segít rendet és rendszert vinni a cég mindennapi adminisztrációjába, és idővel HR generalistává fejlődhet.

Fontos, hogy az új kolléga talpraesett és határozott legyen, jól kommunikáljon, ugyanis a rendszerek kialakítása mellett, ezek használatát, betartását is el kell érni a csapaton belül.

Rád váró feladatok:

  • Teljes körű HR adminisztrációs feladatok ellátása
  • A munkaviszonnyal kapcsolatos adminisztráció elkészítése, naprakészen tartása
  • Szabadságolások kezelése
  • Dokumentumok naprakészen tartása
  • Az irodavezető munkájának adminisztrációs támogatása
  • Új belépő munkavállalók beléptetési folyamatának támogatása

Elvárások:

  • HR-es végzettség vagy tapasztalat
  • Minimum 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Jó rendszerező képesség
  • Strukturált, precíz munkavégzés

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes fizetés
  • Hibrid munkavégzés
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Belső és külsős képzések
  • Összetartó, jófej csapat
  • Jóga és masszázs az irodában