Instalent

Validation Engineer (0122-15)

Full-Time in Budapest, HU

Audiovizuális és videotechnikai termékek tervezésével, fejlesztésével és gyártásával foglalkozó partnerünk részére validációs mérnök kollégát keresünk.

A vállalat fő piacát a rendezvénytechnika jelenti. A cég nemzetközi szinten is elismert nagyvállalat, világszerte 19 irodája van. Sikerességét jelzi, hogy képes minden évben megduplázni az előző évi árbevételét és állandó partnereik között tudhat olyan nagy neveket, mint például a Facebook, Microsoft és a Boing.

Feladatok:

  • A cég a hardver termékeinek validációs elvégzése
  • Üzleti oldalról érkező igények értelmezése, lefordítása, majd termékként történő megvalósítása
  • Tesztek előkészítése és megfogalmazása
  • Kapcsolattartás a folyamat többi résztvevőjével
  • Szakmai és technikai tanácsadás
  • Új termékek kialakítása, tervezése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (villamosmérnöki diploma előnyt jelent)
  • Magas szintű méréstechnikai tapasztalat
  • Szakmai angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Kreativitás, precizitás és rugalmasság a változó körülmények között
  • Önálló munkavégzés és csapatban dolgozás
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes fizetés
  • Széles körű juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Hibrid munkavégzés, belvárosi, jól megközelíthető iroda