Instalent

Távközlési Hálózatszerelő

Full-Time in Budapest, HU

Távközlési hálózatok szereléséhez keresünk műszaki végzettséggel rendelkező szakembereket.

Munkavégzés helye: Budapest XII. kerület

Feladatok:

  • Mobiltornyok, távközlési berendezések karbantartása, üzemeltetése, hibaelhárítása
  • Műsorterjesztési berendezések telepítése
  • Távközlési hálózati mérések elvégzése
  • Ipari alpinista munkavégzés (magasban történő munkavégzés)

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (távközlési, villamossági előnyt jelent)
  • Képesség és hajlandóság magasban történő munkavégzés (ipari alpinista tevékenység)
  • Egészségügyi és fizikai alkalmasság
  • Alapszintű műszaki angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Nettó 350.000 – 400.000 Ft / hó fizetés
  • Cafeteria + Egészségügyi szolgáltatás + balesetbiztosítás
  • Túlórapótlék
  • Utazási vagy albérlet költségtérítés
  • Ipari alpinista végzettség megszerzése
  • 1 műszakos munkarend hétfőtől péntekig
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehetséges.

Tel: +36 20 411 3921