Instalent

Tehergépjármű értékesítő (2514-4)

Full-Time in Hungary

Nagy múltú gépjármű kereskedelemmel és szervizeléssel foglalkozó partnercégünk számára keresünk tapasztalt tehergépjármű értékesítő kollégát. Olyan ügyfélközpontú munkatársat keresünk, aki szereti, ha mozgalmasak a mindennapjai, és könnyedén megtalálja másokkal a közös hangot.

Feladatok:

  • Az üzletághoz tartozó termékek és szolgáltatások értékesítése meglévő és új ügyfeleknek
  • Új és meglévő ügyfelek látogatása, kapcsolattartás
  • Régi és új ügyfelek igényfelmérése, többletértékesítés
  • Piaci változások figyelemmel kísérése a termékekkel, szolgáltatásokkal kapcsolatban
  • Értékesítési stratégia kialakításában való részvétel
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Teher-, vagy haszongépjárművek értékesítésében, vagy az ezekhez kapcsolódó egyéb szolgáltatások értékesítésében szerzett min. 5 éves tapasztalat (pl. haszonjármű, alkatrész értékesítés, üzemanyagkártya, flottamanagement-rendszer értékesítés stb.)
  • Angol vagy német nyelv társalgási szintű ismerete
  • Tájékozott, jó kommunikációs készségekkel rendelkező, megnyerő, mobilis, rugalmas személyiség
  • Gazdasági, kereskedelmi, marketing vagy műszaki területen szerzett legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálnak:

  • Versenyképes bérezés
  • Egyéb béren kívüli juttatások
  • Nemzetközi cég nyújtotta stabil munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Alföldi és Észak-Magyarországi régió, szegedi, kecskeméti vagy debreceni központtal. A heti 5 munkanapból 3-at terepen kell tölteni, 2 napot pedig a legközelebb eső irodában.

Munkakezdés: azonnal lehetséges