Instalent

Minőségügyi ellenőr

Full-Time in Fót, HU

Partnerünk nemzetközi ipari projektek kiszervezésével foglalkozik. Elsősorban fémipari termékek minőségügyi ellenőrzésére keresünk kollégát, egy barátságos minőségügyi csapat 3. tagját.

Feladatok

  • A cég telephelyére beérkező áruk ellenőrzéséért és kvalifikációjáért felelős.
  • Beszállítói minőségellenőrzéssel kapcsolatos folyamatok rendszeres üzemeltetése és nyomonkövetése.
  • Nem-megfelelőség esetén (anyagok vagy alkatrészek) részletes dokumentáció és akcióterv kidolgozása.
  • A beszállítók felé operatív kapcsolattartó technikai és minőségügyi kérdésekben.
  • Beszállítói értékelések elveinek használatával a beszállítói minőség trendjeinek nyomonkövetése, értékelése.
  • Szükség szerint a beszállítói auditokon a SQE támogatása.

Elvárások

  • Fémiparban szerzett friss minőségügyi tapasztalat ÉS/VAGY közép vagy felsőfokú szakirányú végzettség (műszaki végzettség, pl. gépészeti, elektrotechnikai stb.)
  • Műszaki rajz olvasási képesség (magyar és angol nyelven is)
  • ISO / DIN / UL / EN szabványok ismerete
  • Mérőeszközök ismerete (tolómérő, rétegvastagság mérő, különböző idomszerek)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Középszintű angol nyelvtudás, angol nyelvű dokumentációk olvasása, írása
  • Precizitás, pontosság

Előny

  • Folyamatban lévő gépészmérnöki diploma
  • Tatapasztalat multinacionális cégnél (Autóipari minőségügyi / gépész tapasztalat)
  • Bejövő áru ellenőri rutin
  • VT1-VT2 (vagy más hegesztéstechnikai ismeretek)
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (QAD)
  • Érvényes „B” kategóriás jogosítvány

Amit a cég kínál

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Éves bónuszrendszer
  • Emelt szintű egészségügyi biztosítás és balesetbiztosítás
  • Teljesen bejelentett, határozatlan idejű szerződés
  • Benzinköltség visszatérítés: nettó 60 Ft/km
  • Jó hangulatú, segítőkész, összetartó 3 fős csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Fóti ipari park