Instalent

Betanított CNC gépkezelő

Full-Time in Tököl, HU

Betanított CNC gépkezelésre keresünk munkavállalókat.

Munkavégzés helye: Tököl, Pest megye

Feladatok:

  • CNC esztergák kezelése (2 gép kezelése betanulás után)
  • Anyagbetöltés
  • Elkészült munkadarabok méretellenőrzése
  • Digitális mérőeszközök használata mérések során
  • Mérések dokumentálása kontroll lap alapján
  • Korrekciók elvégzése
  • Lappka csere

Elvárások:

  • CNC vagy termelő berendezések kezelésében szerzett tapasztalat
  • Műszaki affinitás, tanulási hajlandóság
  • Műszaki rajz alapszintű ismerete
  • Számolási készség (tized, század, ezred kivonása, összeadása)
  • Egészségi alkalmasság (fémre és emulziós folyadékra allergia kizáró ok)
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Megbízható személyiség

Amit Kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • 2 műszakos munkarend hétfőtől péntekig
  • Modern CNC gépek (Mazak CNC esztergák, marógépek)
  • Légkondicionált munkakörnyezet
  • Utazási támogatás
  • Hosszú távú, stabil, családbarát munkahely
  • HÉV megálló az üzem szomszédságában

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehetséges

Tel: +36 20 411 3921