Instalent

Sales Manager

Full-Time in Hungary - Senior - IT

Budapesti székhelyű partner cégünk folyamatosan bővülő ügyfélköre számára nyújt informatikai megoldásokat és pénzügyi szolgáltatásokat világ szinten. A legjobb szolgáltatást fejlesztik és nyújtják banki informatikai tanácsadás területén működő partnereiknek a legújabb technológiák alkalmazásával.

Amik a feladataid lesznek:

  • Értékesítési folyamat fejlesztése, lead-ek azonosítása, target elérése
  • Lehetséges célok és a fő KPI-ok meghatározása
  • Részletes és pontos értékesítési forecast és heti riportok készítése
  • Hozzájárulni a vállalati eredmények eléréséhez a hazai és a nemzetközi értékesítési folyamatokat figyelésével
  • Árpolitika kidolgozása
  • Erős és stabil kapcsolatok kialakítása potenciális ügyfelekkel és partnerekkel
  • Együttműködni a szakmai vezetőkkel és a csapat többi tagjával az értékesítési lehetőségek fejlesztésében és a stratégiák megtervezésében
  • Marketing és értékesítési prezentációk tervezése, készítése és lebonyolítása a potenciális ügyfelek számára
  • Szoftver-szerződésekkel kapcsolatos tárgyalások megszervezése
  • Ügyfelek kiszolgálása ügyféligény felmérésével és a megfelelő termékek ajánlásával
  • Partner elégedettség mérése és elemzése
  • Piac- és trendkutatás
  • A cég képviselete nemzetközi kiállításokon és rendezvényeken, illetve üzleti utakon való részvétel
  • Értékesítési tevékenységek nyomonkövetése a vállalati CRM rendszerben és az adatok naprakészen tartása

Elvárások:

  • Eredményorientált, erős elemző készség
  • IT szektorban szerzett tapasztalat, különös tekintettel a banki szolgáltatásokra
  • Kiváló interperszonális készségek, jó kapcsolatteremtő képesség a potenciális ügyfelekkel és partnerekkel
  • Hatékonyan tudd priorizálni a feladatokat és az időbeosztást kezelni
  • Informatikai, marketing, üzleti, közgazdasági vagy kereskedelmi területen szerzett egyetemi végzettség
  • Legalább 3-4 év értékesítői munkatapasztalat (IT, banki szektorban)
  • Kiváló prezentációs készség
  • Közép- vagy nagyvállalati munkakörnyezetben szerzett tapasztalat
  • Csapatjátékos és “out of boxing” gondolkodásmód

Amire szükséged lesz:

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás. Francia és más idegennyelv ismerete előnyt jelent.
  • Nyitott a különböző kultúrák iránt, mivel a munkakör rendszeres utazást igényel
  • Nyitottság az IT sales területre
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Határozott, felelősségteljes hozzáállás
  • Magabiztos számítógép-felhasználói ismeretek (MS Office)
  • Logikus, strukturált gondolkodásmód
  • Alkalmazkodás a rugalmasság munkaidőhöz

Amit ajánlunk:

  • Változatos ügyfélbázis (hazai és nemzetközi téren)
  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség
  • Kiváló munkakörülmények
  • Versenyképes kompenzációs csomag, bónusz rendszer (cafeteria, fitness-wellness, angol kurzus, szállodai kedvezmények)
  • Céges rendezvények
  • Otthoni munkavégzés lehetősége
  • Stabil vállalati háttér
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Barátságos légkör és inspiráló csapat

Munkavégzés helye: Budapest