Instalent

Munkafelvevő (Autószerviz)

Full-Time in Budapest, HU

Autóipari / Járműipari végzettséggel és gyakorlattal rendelkező kollégát keresünk Munkafelvevő (autószerviz) pozícióba

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület

Feladatok:

  • Autók javítási és karbantartási és karosszéria-javítási munkafelvételének teljes-körű intézése:
  • Autók átvétele
  • Egyeztetés az ügyfelekkel
  • Munka megszervezése és nyomon kísérése az autószerelőkkel
  • Javítási/karbantartási munkák átvétele
  • Minőségellenőrzés és biztosítás
  • Teljes körű adminisztráció (árajánlat, számítógépes rögzítés, számla nyomtatás)
  • Ügyfelekkel való rendszeres kapcsolattartás
  • Karosszériás alvállalkozókkal kapcsolattartás
  • Alkatrész-rendelés, raktárkészlet-kezelés
  • Műhelyrend fenntartása

Elvárások:

  • Középfokú autóipari szakképzettség és érettségi
  • B kategóriás jogosítvány
  • Munkájára való igényesség és precizitás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Legalább két éves szervizes munkafelvevői munkatapasztalat
  • Műszaki vizsgával kapcsolatos alapismeretek
  • Ügyfélcentrikus személyiség, kiváló szervező- és problémamegoldó készséggel

Amit Kínálunk:

  • Piacképes bérezés
  • Növekvő cég, biztos háttérrel
  • A Bosch által biztosított technológiák, képzések és tanfolyamok
  • Az alkatrészek vásárlására, illetve autóbérlésre vonatkozó dolgozói kedvezmény
  • Céges mobiltelefon használata magáncélra is
  • Közösségi és csapatépítő programok

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehetséges.

Tel: +36 20 411 3921