Instalent

Szerkesztő-modellező szabász

Full-Time in Budapest, HU

Design varrodába keresünk szabászt. Nagy tapasztalattal rendelkező és pályájuk minimum 2. évében járó szakemberek jelentkezését is egyaránt várjuk.

Miért jó itt dolgozni?

  • Rugalmas a munkakezdés: 6 és 8:30 közötti
  • Teljesen bejelentett, határozatlan idejű a munkaviszony
  • Szakmai fejlődési lehetőség, támogatják a képzéseket
  • Összetartó a csapat
  • Havonta 1 alkalommal közös szülinapi, névnapi ünneplés
  • Világos, modern munkakörnyezet, eszközök
  • Tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető a munkahely
  • Elérhető a vezető, napi szintű kommunikáció vele
  • Bérezés: nettó 250-450 000 Ft végzettségtől és tapasztalattól függően, egyéni megegyezés alapján

Feladatok

  • Női ruha megrendelések szabása
  • A varrodavezetővel és a tervező csapattal való szoros együttműködés
  • Betekintés az új kollekciók tervezésébe, kialakításába, elkészítésébe
  • Alapanyagkészlet és -leltár nyomon követése
  • Gyártási és minőségbiztosítási kérdések, valamint felmerülő problémák kezelésében történő asszisztencia
  • Az elvárt minőségi standardok és határidők betartatása

Elvárások a pozíció betöltéséhez

  • Ruhaipari végzettség
  • Minimum 1 éves szabászati tapasztalat női ruházat terén
  • Pontosság és precizitás
  • Nyitottság a kihívásokra és jó problémamegoldó képesség

Előny: Optitex CAD rendszer ismerete

Kezdés: akár azonnali kezdés is lehetséges

Munkavégzés helye: Budapest, Nyugati pályaudvar környéke

Ha felkeltettem a kíváncsiságod, gyere és nézd meg magadnak! Rövid időn belül egy személyes találkozóra és próbanapra kerül sor, ahol megtapasztalhatod, hogy milyen lenne itt dolgozni!

A jelentkezéshez küldd el önéletrajzod az "Apply Now" gombra kattintva.