Instalent

Szoftver Architect - C++ (0122-5)

Full-Time in Hungary

Tapasztalt fejlesztőként szeretnél olyan cégnél dolgozni, amely a legmodernebb high-tech kütyüket gyártja, amelyeket a legjobb rendezvényeken, a legmodernebb irodákban, sőt még repülőkön és tengeralattjárókon is használnak? Akkor ez a lehetőség épp Neked való!

Partnerünk audiovizuális termékek tervezésével, fejlesztésével és gyártásával foglalkozik, több száz termékes portfólióval rendelkezik. A vállalat fő piacát a rendezvénytechnika jelenti. A cég nemzetközi szinten is elismert nagyvállalat, világszerte 19 irodája van. Sikerességét jelzi, hogy képes minden évben megduplázni az előző évi árbevételét és állandó partnereik között tudhat olyan nagy neveket, mint például a Facebook, Microsoft és a Boing.

Elvárások:

  • Műszaki, mérnöki végzettség
  • 4+ év szoftverfejlesztői tapasztalat + architect irányú ambíció
  • C++, Linux ismerete
  • Projektmódszerek ismerete (Agile)
  • Jó moderációs és konfliktuskezelési képességek

Rád váró feladatok:

  • Fekete dobozok, videotechnikai berendezésekhez tartozó beágyazott szoftverek architektúrájának megtervezése
  • Üzleti oldalról érkező igények technológiai megvalósítási lehetőségeinek meghatározása
  • Aktív részvétel a meglévő és új architektúrák továbbfejlesztésében
  • Optimális megoldás, műszaki koncepció kiválasztása
  • Szakmai és technikai tanácsadás

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes fizetés
  • Változatos juttatási csomag
  • Hibrid munkavégzés
  • Rugalmas munkaidő
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Izgalmas szakmai kihívások
  • Rendszeres csapatépítők