Instalent

Fröccsöntő gépbeállító

Full-Time in Táborfalva, HU

Gépbeállítókat keresünk műanyagipari fröccsöntő gépek működtetéséhez.

Munkavégzés helye: Táborfalva, Pest megye

Feladatok:

  • A gyártás folyamatos ellenőrzése
  • Szerszámcserék elvégzése (szerszám felfogás/levétel)
  • Gyártási paraméterek beállítása, sorozatgyártás indítása
  • Gépkezelő betanított dolgozók szakmai támogatása
  • Fröccsöntő szerszámok állapotának ellenőrzése, részvétel a karbantartásában

Elvárások:

  • Fröccsöntő gépek beállításában szerzett tapasztalat
  • Középfokú műszaki végzettség (műanyagipari előnyt jelent)
  • Megbízható személyiség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • 3 műszak vállalása

Amit Kínálunk:

  • Nettó 450.000 Ft / hó fizetés (Bruttó 675.000 Ft/hó)
  • Éves prémium (1 havi nettó fizetésnek megfelelő összeg)
  • Ingyenes, bútorozott 40 nm-es lakás biztosítása költözés esetén
  • Ingázóknak céges autó biztosítása a napi bejáráshoz
  • Modern munkakörnyezet (legújabb japán fröccsöntő berendezések)
  • 8 órás műszakok
  • Családias légkör
  • Megbecsülés
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehetséges

Tel: +36 20 411 3921